Biz Kimiz

QSI Belgelendirme, UKAS Akreditasyonlu Sistem Belgelendirme Hizmeti veren İngiltere Merkezli GLOBAL CERTIFICATION tarafından 2006 yılında İstanbul da kurulmuştur.

2006 ila 2010 yılları arasında GLOBAL CERTIFICATION adına UKAS Akreditasyonlu Sistem Belgelendirme, SAAS Akreditasyonlu SA 8000 Belgelendirme ve IRCA Onaylı Baş Denetçi Eğitimleri konusunda hizmet vermiştir.

2010 yılında Türk Akreditasyon Teşkilatı (TÜRKAK) tarafından ISO 9001 ve ISO 14001 Belgelendirmesi konusunda yetkilendirilen QSI Belgelendirme küçük, orta ve büyük ölçekli birçok kuruluşta belgelendirme faaliyetlerini başarı ile gerçekleştirmiştir.

2016 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayınlanan Sera Gazı Doğrulama Yönetmeliği kapsamında ülkemizin ilk Doğrulayıcı Kuruluşu  olan QSI Belgelendirme, 2018 yılında Sera Gazı Doğrulaması konunda Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilen ilk doğrulayıcı  kuruluş olma başarısını da göstermiştir.

2019 yılında müşterilerinin belgelendirme ve doğrulama ihtiyaçlarına tek çatı altında cevap verebilmek adına ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi  ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi konularında çalışmalarını tamamlayarak anılan standartlarda en geniş kapsama sahip ilk uygunluk değerlendirme kuruluşu olmuştur.

Kurulduğu günden bu yana “Tarafsız Bakış Açısı” (TBA) Sloganıyla hizmet veren QSI Belgelendirme’nin ana amacı, konularında uzman ekibimizle müşterilerimizin proseslerine katma değer yaratmaktır.

QSI Belgelendirme olarak tarafsızlık ve bağımsızlık ilkesinden asla ödün vermeden, kendi iç süreçlerimizi sürekli iyileştirmekte, tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte işimizi sahiplenerek koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışmaya gayret etmekteyiz.

QSI Belgelendirme Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyetinde faal olarak hizmetlerini gerçekleştirmekle birlikte mevcut akreditasyonları ile tüm dünyada hizmet verebilecek altyapıya sahiptir.

TOP