Hakkımızda

2006 Yılında, UKAS Akreditasyonlu Sistem Belgelendirme Hizmeti veren İngiltere Merkezli GLOBAL CERTIFICATION tarafından İstanbul da kurulmuştur.

2006 - 2010 yılları arasında GLOBAL CERTIFICATION adına UKAS Akreditasyonlu Sistem Belgelendirme, SAAS Akreditasyonlu SA 8000 Belgelendirme ve IRCA Onaylı Baş Denetçi Eğitimleri konusunda hizmet vermiştir.

2010 yılında Türk Akreditasyon Teşkilatı (TÜRKAK) tarafından ISO 9001 ve ISO 14001 Belgelendirmesi konusunda yetkilendirilen QSI Belgelendirme küçük, orta ve büyük ölçekli birçok kuruluşta belgelendirme faaliyetlerini başarı ile gerçekleştirmektedir.

2016 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayınlanan Sera Gazı Doğrulama Yönetmeliği kapsamında ülkemizin İlk Doğrulayıcı Kuruluşu  olmuştur.

2018 yılında Sera Gazı Doğrulaması konunda Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından ISO 14065 Standardı kapsamında akredite edilen İlk Doğrulayıcı  Kuruluş olma başarısını da gösteren QSI Belgelendirme halen Türkiye ve Avrupada doğruladığı emisyon miktarı açısından lider konumdadır.

2019 yılında müşterilerinin belgelendirme ve doğrulama ihtiyaçlarına tek çatı altında cevap verebilmek adına ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi  ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi konularında akreditasyon çalışmalarını tamamlayarak anılan standartlarda en geniş kapsama sahip ilk belgelendirme kuruluşu olmuştur.

2020 Yılında Uluslararası Eğitim Teşkilatı Exemplar Global'in Yetkilendirilmiş Eğitim Kurumu olarak Yönetim Sistemleri Baş Denetçi eğitimleri vermeye başlayan QSI Belgelendirme Eğitimiyor Öğretiyoruz sloganıyla bir çok başarılı eğitim organizasyonu gerçekleştirmektedir.

Kurulduğu günden bu yana “Tarafsız Bakış Açısı” (TBA) Sloganıyla hizmet veren QSI Belgelendirme’nin ana amacı, konularında uzman ekibi ile müşterilerinin proseslerinin iyileştirilmesine katkı sağlamaktır.

QSI Belgelendirme olarak tarafsızlık ve bağımsızlık ilkesinden asla ödün vermeden, tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte kendi iç süreçlerimizi sürekli iyileştirerek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak temel amacımız olmuştur.

Bu amaç doğrultusunda gerek Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde gerekse Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Azerbaycan başta olmak üzere Avrupa ve Asya'da hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Okay KAYHANLI

Genel Müdür

TOP