HAKKIMIZDA

Mira
Tarafsız Bakış Açısı
Tarafsızlık ve bağımsızlık ilkesinden asla ödün vermeden daima yanınızdayız.
bas-denetci-qsi-slider
Eğitmiyor Öğretiyoruz
Exemplar Global onaylı eğitimlerimiz ile profesyonel düzeyde hizmet veriyoruz
Businessman on blurred background using thin line customer satisfaction rating
Geniş Hizmet Ağı
Sistem Belgelendirme, Ürün Belgelendirme, Helal Belgelendirme, Karbon Ayakizi Doğrulama, Su Ayakizi Doğrulama, Sürdürülebilirlik gibi bir çok konuda hizmeti tek çatı altında topladık.

2006 Yılından Günümüze

2006 Yılında, UKAS Akreditasyonlu Sistem Belgelendirme Hizmeti veren İngiltere Merkezli GLOBAL CERTIFICATION tarafından İstanbul da kurulmuştur.

2006 – 2010 yılları arasında GLOBAL CERTIFICATION adına UKAS Akreditasyonlu Sistem Belgelendirme, SAAS Akreditasyonlu SA 8000 Belgelendirme ve IRCA Onaylı Baş Denetçi Eğitimleri konusunda hizmet vermiştir.

2010 yılında Türk Akreditasyon Teşkilatı -TÜRKAK tarafından ISO 9001 ve ISO 14001 Belgelendirmesi konusunda yetkilendirilen QSI Belgelendirme küçük, orta ve büyük ölçekli birçok kuruluşta belgelendirme faaliyetlerini başarı ile gerçekleştirmektedir.

2016 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayınlanan Sera Gazı Doğrulama Yönetmeliği kapsamında ülkemizin İlk Doğrulayıcı Kuruluşu olmuştur.

2018 yılında Sera Gazı Doğrulaması konunda Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından ISO 14065 Standardı kapsamında akredite edilen İlk Doğrulayıcı Kuruluş olma başarısını da gösteren QSI Belgelendirme halen Türkiye ve Avrupada doğruladığı emisyon miktarı açısından lider konumdadır.

2019 yılında müşterilerinin belgelendirme ve doğrulama ihtiyaçlarına tek çatı altında cevap verebilmek adına ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi konularında akreditasyon çalışmalarını tamamlayarak anılan standartlarda en geniş kapsama sahip ilk belgelendirme kuruluşu olmuştur.

2020 Yılında Uluslararası Eğitim Teşkilatı Exemplar Global’in Yetkilendirilmiş Eğitim Kurumu olarak Yönetim Sistemleri Baş Denetçi eğitimleri vermeye başlayan QSI Belgelendirme Eğitmiyor Öğretiyoruz sloganıyla bir çok başarılı eğitim organizasyonu gerçekleştirmektedir.

Kurulduğu günden bu yana “Tarafsız Bakış Açısı” (TBA) Sloganıyla hizmet veren QSI Belgelendirme’nin ana amacı, konularında uzman ekibi ile müşterilerinin proseslerinin iyileştirilmesine katkı sağlamaktır.

QSI Belgelendirme olarak tarafsızlık ve bağımsızlık ilkesinden asla ödün vermeden, tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte kendi iç süreçlerimizi sürekli iyileştirerek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak temel amacımız olmuştur.

Bu amaç doğrultusunda gerek Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde gerekse Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Azerbaycan başta olmak üzere Avrupa ve Asya’da hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Okay KayhanlıFirma Yetkilisi

FARKLILIKLARIMIZ

İyi Hizmet Ayrıcalık Değil Haktır.

TECRÜBE

2006 Yılından bu yana belgelendirme alanında bir çok kuruluşta yapılmış olan denetimler. Türkiye ve Avrupanın en büyük doğrulayıcı kuruluşu olma özelliği. Bir çok alanda verdiğimiz sayısız eğitimler.

KURUMSALLIK

Süreç odaklı yönetim anlayışımız ile süreçlerimizi sürekli iyileştiriyoruz. Deteim Ekibimiz ve Müşterilerimizin kullanımına açık olan QSIPRO yazılımımız ile tüm süreçlerimizi standart şekilde uyguluyoruz.

UZMAN EKİP

Tam zamanlı  ekibimizle müşterilerimizin isteklerine en kısa sürede cevap veriyor, süreçlerinin iyileştirilmesine katkı sağlıyoruz. Personel değişim oranı çok düşük bir kuruluş  olmanın gururunu yaşıyoruz 

Stratejimiz

İnovetive Çözüm ve Fikirler

Sektörel gelişmeleri takip eder müşterilerimiz için en optimum çözümler buluruz.

Ekibimiz

Yetenekli, konusunda uzman ve güler yüzlü ekibimizle tanışın! Birlikte büyük ve önemli bir işi yapıyoruz. 

Okay Kayhanlı
Okay Kayhanlı
Genel Müdür
Okay Kayhanlı 1994 Yılında Yıldız Üniversitesi Kocaeli Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Çalışma hayatının ilk yıllarını doğup büyüdüğü
Esra Kayhanlı
Esra Kayhanlı
Müşteri İlişkileri Yöneticisi
1973 Adana doğumludur. 1996 Yılında Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur.Tekstil, Mobilya, İlaç Üretimi, Araç Muayene İstasyonu, Eğitim, İş
Mustafa Sarıkoç
Mustafa Sarıkoç
Sera Gazı Doğrulama Müdürü
1987 Yılı Ankara doğumludur. 2011 Yılında Akdeniz Üniversitesi Çevre Mühendisliğinden mezun olmuştur.  2015 yılından bu yana QSI Belgelendirme ’de görev
Bengi Çiftçi
Sistem Belgelendirme Müdürü
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği ’nden 2010 yılında mezun olmuştur. 2015 yılından bu yana QSI Belgelendirme ’de görev yapmaktadır.